Za dnia dziennikarzem, w nocy zaś Maglem.

Dziennikarstwo. Projekty. Kultura.

Działalność MAGLA

Co prawda naszym sztandarowym dziełem jest wydawany nieprzerwanie od ponad 21 lat miesięcznik, niemniej dziennikarstwo jest tylko jedną z wielu twarzy Magla. Wśród kilku organizowanych przez nas projektów znajdziecie m.in. Świąteczny Koncert SGH, newsletter Magiel Go Global, czy konferencję “Muzyka a Biznes”.

Program buddy

Wiemy, że początki na uczelni bywają trudne i właśnie dlatego organizujemy czwartą już edycję Programu Buddy. Kim jest buddy? To osoba doświadczona zarówno w sferze działalności w Maglu, jak i życiu uczelnianym. Pomoże Ci zaaklimatyzować sie w nowym otoczeniu i zaangażować się w projekty organizacji. Poznaj Naszych Buddych!

Łatwy start

Nie od razu Rzym zbudowano. Nie każdy od razu był wybitnym grafikiem, dziennikarzem czy specem od logistyki. Dzięki Programowi Łatwy Start możesz szybko znaleźć dla siebie proste zadanie, w którego wykonaniu pomogą Ci doświadczeni Maglowicze. Czy będzie to tekst, zdjęcia, grafika, czy proste zadanie projektowe zależy tylko od Ciebie!

Społeczność

Gdyby zapytać któregokolwiek z Maglowiczów, czym jest Magiel, odpowiedziałby pewnie, że grupą znajomych, którzy lubią zarówno razem pracować jak i imprezować. Sercem Magla jest Kanciapa – czyli (prawie) zawsze otwarte biuro naszej redakcji. Znajduje się ono na antresoli nad wejściem głównym budynku G SGH. Wpadnij odwiedzić nas raz, a na pewno zostaniesz na dłużej.

MAGAZYN

PROJEKTY

GRAFIKA

LUDZIE

Rekrutuj się już dziś!

Wypełniając tylko jeden formularz stajesz się kandydatem na Maglowicza i masz możliwośc zapisania się na wyjazd integracyjny w Łodzi.

Jak mogę dołączyć?

Nasz proces rekrutacyjny1. Formularz

Co prawda naszym sztandarowym dziełem jest wydawany nieprzerwanie od ponad 21 lat miesięcznik, niemniej dziennikarstwo jest tylko jedną z wielu twarzy Magla. Wśród kilku organizowanych przez nas projektów znajdziecie m.in. Świąteczny Koncert SGH, newsletter Magiel Go Global, czy konferencję “Muzyka a Biznes”.

2. Buddy

Wypełniając formularz, wybierz swojego Buddy. To osoba, która pomoże Ci postawić pierwsze kroki w działalności w Maglu. Tutaj możesz poczytać sobie o nich więcej: magiel.waw.pl/buddy

3. Okres próbny

Od momentu wypełnienia formularza do rozmowy kwalifikacyjnej zaczyna się Twój okres próbny w Maglu. Nie martw się, że zabraknie dla Ciebie miejsca - nie przewidujemy limitów, wystarczy okazać odpowiednie zaangażowanie podczas pierwszych dni.


Razem ze swoim Buddy zdecydujecie, od czego zacząć Twoją działalność - od napisania pierwszego tekstu, zrealizowania zadania graficznego, a może zaangażowania się w któryś z naszych projektów? W ciągu tych kilkunastu dni będzie też kilka okazji na integrację zarówno ze starymi Maglowiczami jak i Świeżymi Piórami - czyli kandydatami takimi jak Ty.

4. Wyjazd do Łodzi

Gorąco zachęcamy Cię również do pojechania z nami do Łodzi w drugi weekend października. Ten punkt jest opcjonalny, ale zapewniamy, że warto ;)

5. Rozmowa

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, która odbędzie się między 22 do 26 października. Nie stresuj się jednak – porozmawiamy o tym, gdzie udało Ci się dotychczas zahaczyć i jak najlepiej pokierować Twoją przyszłością w Maglu.

To już wszystko! Witaj w Maglu!Masz pytania? Napisz do nas!

Mam pytanie

Poznaj nas po godzinach

Magluj z nami w Łodzi!

Za jedyne 199zł weź udział w jedynym w swoim rodzaju wyjeździe studenckim. Cena pokrywa przejazd, zakwaterowanie, śniadania, poczęstunek i wszystkie atrakcje.

12 października

piątek

18:16 Odjazd ze stacji Warszawa Centralna

Tego wieczora możesz liczyć m. in. na darmową pizzę. Przeprowadzimy też krótką prezentację Magla, a potem przejdziemy do sowicie zakrapianej imprezy, podczas której będziecie mogli poznaćMaglowiczów i Świeże Pióra z ich najlepszej strony.

14 października

niedziela

Powiedzmy to sobie wprost - nie będzie to najprzyjemniejszy poranek w Twoim zyciu. Ale ten ból głowy i lekko wirująca podłoga to znak, że poprzedniego wieczora było super. Pojedziesz do Łodzi jako student, a wrócisz jako Maglowicz.

Zdjęcia z tej i innej okazji

Archiwum

work-1

work-1

work-1

work-1

work-1

work-1

work-1

work-1

Łodź

Wszystkie atrakcje, jakie Cie czekają

Zakwaterowanie

Piekny łódzki hostel Cynamon szczyci się pierwszorzędną lokalizacją sprzyjającą wieczornej eksploracji. To własnie tu będziemy się poznawać, integrować i czasami spać, ale tylko trochę.

Atrakcje

Od merytorycznych wartszatów, przez grę miejską i zwiedzanie Łodzi, po wieczorną imprezę i integrację. To będą intensywne dwie doby, podczas których postaramy się pokazac Wam Magla w pigułce.

Pamiątka

To grupowe naszego wyjazdu sprzed roku. Tegoroczne też teoretycznie mogłoby tak wyglądać, ale byłby jeden mankament - brakowałoby na nim Ciebie! Koniecznie zadbaj o to, żeby w tym roku sie na nie załapać.

Tak było

Zobacz, jak bawiliśmy sie podczas poprzednich edycji naszego wyjazdu

Statystyki poprzedniej edycji

92

uczestników

855

toastów

17

romansów

3

odtańczone polonezyPytania? Napisz do nas!


Kontakt

Stowarzyszenie Akademickie Magpress

Aleja Niepodległości162, pokój 64

02-554 Warszawa

magiel.rekrutacja@gmail.com


Elsewhere

magiel.rekrutacja@gmail.com